سامانه مدرسه هوشمند پویان



 
سال « تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها»  برهمه ایرانیان مبارک باد.
 پانل ورود کاربران

 آمار بازدید ها
 متولدین امروز
 دانش آموز ممتاز
  • کلاس: ب

  • کلاس: ج

  • کلاس: الف

  • کلاس: ج

  • کلاس: ب

  • کلاس: الف

  • کلاس: ج

  • کلاس: ب

  • کلاس: الف

 دانش آموزان برتر آبان ماه

دانش آموزان ممتازآموزشگاه درآبان ماه

دهم ادبیات و علوم انسانی  الف

                                                                                نعیمه درویشی                         فاطمه شیخ اسدی                                     رومینا اسدی نژاد                                       رتبه ۱                                                    رتبه ۲                                                       رتبه  ۳

دهم ادبیات و علوم انسانی ب

         مبينا رحیمی نژاد                      یاس سالاری   و سوگندسروندی                     شهرزاد  سالاریان

رتبه ۱                                                                       رتبه ۲                                                         رتبه۳

دهم ادبیات علوم انسانی ج

            سارا اسماعیلی نیا                                             فاطمه نعمتی                                          فاطمه رحیمی                     

   رتبه۱                                                                   رتبه ۲                                                   رتبه  ۳            

یازدهم ادبیات و علوم انسانی الف

فاطمه ناظری زاده                                     فیروزه اخلاص پور                              مهدیه اسکندری             

رتبه ۱                                                                  رتبه ۲                                                      رتبه ۳             

یازدهم ادبیات و علوم انسانی  ب

محدثه نژاد محمودآبادی               فائزه پورشیخعلی و   یکتا سادات انصاری               نسترن شیرعلی نژاد 

رتبه ۱                                                                  رتبه ۲                                                                  رتبه ۳

یازدهم  ادبیات و علوم انسانی ج

  ملیکا سادات  فروزا ن ابراهیمی                    فاطمه زارع منصوری                 رضوانه شهرکی           

                        رتبه ۱                                                                       رتبه ۲                                             رتبه۳                        

دوازدهم ادبیات و علوم انسانی الف

                  مسروره امان الهی                                    سیما اکبری زاده                                        سارا رهرو                          

                            رتبه۱                                                             رتبه ۲                                                         رتبه ۳                            

            دوازدهم ادبیات وعلوم انسانی ب

                                               راضیه امیری                                              مینا سنگی زاده                                  مرضیه شجاعی                                                                                                                                                                                   رتبه ۱                                              رتبه ۲                                                     رتبه ۳                                                             دوازدهم ادبیات و علوم انسانی ج

     فائزه رضایی                                           کیمیا کیانی                                                 فاطمه رحمانی

          رتبه ۱                                                         رتبه ۲                                                         رتبه   ۳           

 *

 درخشش ستارگان فرهنگ در کنکور سراسری سال 99

1- ام سلمه عاقلی                          رتبه 46

2- فهیمه علیزاده                          رتبه 47

3-فاطمه سلیمانی                         رتبه 48

4- زینب زریسفی                          رتبه 68

5-فاطمه اکبری زاده                      رتبه100

6-فاطمه زینلی                            رتبه 141

7-مهدیه فولادی                          رتبه 319

8- زهرا  زارکویی پور                     رتبه340

9- فاطمه السادات میر تاج الدینی       رتبه368

10- عاطفه معین الدینی                 رتبه 388

11- فاطمه مداین زاده                   رتبه 479

12- فاطمه پورتکابی                      رتبه 532

13- نگین افتخاری فر                    رتبه 536

14- زهرا چاوشان                         رتبه 583

15-هستی سجادی نیا                   رتبه 638

16- رقیه شجاعی                         رتبه 648

17- فاطمه معافی                           رتبه 722

18- ساغر ثانی                             رتبه 852

19- هانیه شمس الدین پور                 رتبه 906

20- نجمه گلزاده                             رتبه 960

 دانش آموزان حائز رتبه های برتر در مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر

ردیف

نام و نام خانوادگی

عنوان مسابقه

رتبه

1

هستی سجادی نیا

 

سخنوری(پرسش مهر)

دوم کشور

اول  استان

2

رقیه شجاعی

داستان نویسی(پرسش مهر)

اول استان

 

3

 

مینا سنگی زاده

دف

اول استان

4

 

کیمیا تاج الدینی

تار

اول استان

5

 

فاطمه زینلی

سنتور

سوم استان

6

 

ساغر ثانی

نقاشی مداد رنگ

اول ناحیه

7

 

آیدا السادات ابریشمی

سفالگری

اول ناحیه

8

 

فاطمه شعبان نژاد

پته

اول ناحیه

9

 

کیمیا پاکروانان

داستان نویسی

اول ناحیه

10

 

آتنا سیریزی

مشاعره

اول ناحیه

11

 

زهرا حافظی فر

مشاعره

دوم ناحیه

 
 

 

 1

   

ردیف

نام و نام خانوادگی

عنوان مسابقه

رتبه

1

 

فاطمه میر تاج الدینی

تفسیر

سوم استان 

اول ناحیه

2

 

نگین شیرانی فر

 

تفسیر

اول ناحیه

3

 

عالیه نوحی

        حفظ عمومی

اول ناحیه

4

 

رقیه شجاعی

انشای نماز

اول ناحیه

5

 

                  مائده انجم شعاع

        قرائت تحقیق

اول ناحیه

6

 

نجمه گل زاده

صحیفه سجادیه

دوم ناحیه

7

 

زهرا سلطانی

احکام

دوم ناحیه

8

 

آیدا عبدالهی

انشای نماز

دوم ناحیه

9

 

مهلا غلامحسین زاده

تفسیر

سوم ناحیه

10

 

مهدیه اسکندری

قرائت ترتیل

سوم ناحیه

 

 رتبه کشوری

 

دانش آموزان حائز رتبه اول کشوری دررشته فیلم کوتاه 

1- سارا افشون

2- آیدات عبدالهی

3-فاطمه سالاری

4- شیدا شهدادی

5- فائزه شمس الدینی

6- زهرا حسنی

7- مائده صفری

 بازدید آقای هوشنگ مرادی کرمانی

حضور گرم و صمیمی نویسنده گرانقدر جناب آقای هوشنگ مرادی کرمانی و جناب آقای امیری پاک مدیریت محترم آموزش و پرورش ناحیه یک

در بین دانش آموزان دبیرستان دخترانه فرهنگ

 اردوی زیارتی و سیاحتی مشهد


 دانش آموزن برتر مهرماه

 تدریس دینی پایه یازدهم

ردیف

نام و نام خانوادگی

عنوان مسابقه

رتبه

1

 

فاطمه میر تاج الدینی

تفسیر

سوم استان 

اول ناحیه

2

 

نگین شیرانی فر

 

تفسیر

اول ناحیه

3

 

عالیه نوحی

        حفظ عمومی

اول ناحیه

4

 

رقیه شجاعی

انشای نماز

اول ناحیه

5

 

                  مائده انجم شعاع

        قرائت تحقیق

اول ناحیه

6

 

نجمه گل زاده

صحیفه سجادیه

دوم ناحیه

7

 

زهرا سلطانی

احکام

دوم ناحیه

8

 

آیدا عبدالهی

انشای نماز

دوم ناحیه

9

 

مهلا غلامحسین زاده

تفسیر

سوم ناحیه

10

 

مهدیه اسکندری

قرائت ترتیل

سوم ناحیه

 

 تصاویر تصادفی

 

 

 آدرس آموزشگاه
 اسلاید
 سخنی از مدیردبیرستان:

ما به د نبال ایجاد فضایی آرام وبدون کشمکش برای کمک به ارتقاء اندیشه،دانش وفرهنگ گفتگوی سالم در میان نسل جوان می باشیم.
 خط نستغلیق آنلاین
 آموزش مجازي
 جستجو
 تقویم روز
 مقالات جدید

 
 
 
 

 

     وبلاگ های به روز شده
     پربیننده ترین مطالب